Emri i Shoqatës
İzmir Arnavut Kültür Derneği
Viti i themelimit
2018
Përfaqësuesi i Autorizuar
Kadri Şenay
Funksioni Zyrtar
Resmi ve Faal
Shteti
Turks & Caicos Is
Komuna / Qyteti
Aliağa/İzmir
Adresa
Horozgediği Köyü - Aliağa /İzmir
Telefoni
Telefoni mobil
+905335428396
E-mail adresa
kadrisenay@iyte.edu.tr
Web faqja
Aktiviteti i shoqatës
Kulturë - Arsim
Specifiko Aktivitetin
©2022 Ministria e Diapsorës dhe Investimeve Strategjike. Hartmini i Regjistrit të Diasporës dhe Mërgatës

Please publish modules in offcanvas position.